BLOG meble z drewna

Kolorowe meble z litego drewna. Niewielkie zmiany – wyrazisty efekt

FORESTBEE | 2016-02-02 09:38:33

Kolorowe meble z litego drewna. Niewielkie zmiany – wyrazisty efekt

Warto przełamywać konwencje oraz eksperymentować z barwami, fakturami i kształtami otaczających nasz przedmiotów. Gdyż to właśnie wnętrze w jakim się obracamy, stanowi najlepszą wizytówkę i odzwierciedlenie naszej osobowości, preferencji i stylu życia.

 

Pięknie urządzone mieszkanie, które cieszy

Nasz dom jest przestrzenią, w której spędzamy bardzo wiele czasu. Tu odpoczywamy, relaksujemy się, lub pracujemy. Warto zadbać o to, aby tak często użytkowana przestrzeń cieszyła nie tylko nasze zmęczone po całym dniu ciało, ale by również 100% zadawalała nas pod względem estetycznym. Dlatego też warto wprowadzić odrobinę koloru do swoich mieszkań, decydując się na zakup oryginalnie wybarwionych mebli drewnianych.

 

Nastrój malowany kolorem

Niestandardową barwą potraktować możemy nasze drewniane stoły,  witryny lub na przykład komody z litego drewna.  Szeroka paleta barw, od ciemnej, butelkowej zieleni aż do znacznie śmielszego fioletowego odcienia, w znaczny sposób zmieni charakter naszego wnętrza. Za pomocą głębokiego mahoniu, uzyskamy przytulny klimat w stylu retro. Drewniane meble w kolorze bieli i ecru, nadadzą naszym wnętrza świeżości i przestronności. Delikatne odcienie szarości oraz antracytu delikatnie zrównoważą nasze skołatane emocje.

Kolorystyczne pułapki       

Decydując się na kolorowe meble, warto zachować umiar. Kolor świetnie sprawdzi się zarówno w małych jak i przestronnych pomieszczeniach. Mistrzostwo kunsztu polega jednak na tym, aby uważać na ilość użytych barw.  Bardzo ciekawy efekt uzyskamy poprzez wybranie jednego, intensywniejszego odcienia, wyeksponowanego na tle jednolitych, tworzących spójną całość mebli. Kolorowe meble, bardzo ładnie komponują się z naturalnym odcieniem drewna, bielą oraz wszelkimi odcieniami szarości.

 

Kolorowe zestawy od Meble Stec

Prawdziwe pole do popisu dla wszystkich wrażliwych na piękno estetów, stanowią charakterystyczne kolorowe barwy z linii prowansalskiej, które od tego roku, można swobodnie łączyć z każdą dostępną w naszej ofercie kolekcją mebli drewnianych. Komoda  Com 06 z kolekcji Hacienda, w kolorze wrzosu, dlaczego nie? Typowo rustykalny mebel, w oryginalnym wybarwieniu, zyskuje zupełnie nowego, bardziej nowoczesnego charakteru. Warto przełamywać konwencje oraz eksperymentować z barwami, fakturami oraz kształtami otaczających nasz przedmiotów. Gdyż to właśnie wnętrze w jakim się obracamy, stanowi najlepszą wizytówkę i odzwierciedlenie naszej osobowości, preferencji i stylu życia.  

Poszukujesz dodatkowych informacji?

Zapytaj nas: + 48 534-474-555 

 

Pozdrawiamy 

Meble Stec

  


strona 1 z 1

FORESTBEE
Sklep internetowy: www.meble-z-drewna.pl

Copyright blog.meble-z-drewna.pl